Зміна цін від 1 листопада 2019р

                                                                                                                  (від 281019)

        НОВИНИ від ARTFOTOBOOK

       Шановні клієнти, раді Вас повідомити, що ми встановили нове високоякісне обладнаннякомпанії KONICA MINOLTA для друку поліграфічних фотокниг. Тепер якість друку фотокнигтипу Layflatbook, Artbook, Printbook, Likebook та весь асортимент поліграфічного друкубуде значно вищої та кращої якості. Також, Ви тепер зможете друкувати якісні Артбуки(поліграфічні фотобуки) формату 30х30см та 25х25см. Запрошуємо Вас спробувати безкоштовні тестові зображення та оцінити якість друку.

Також ми встановили новий додатковий плоттер Epson із можливістю друку фотокартин100х200см, або шириною по одній стороні 1 метр. Додатковий плоттер скоротить чергу навиготовлення фотокартин та дозволить швидше відправляти ваші замовлення.

Звертаємо Вашу увагу на те, що з 1 листопада 2019 року, ми змінюємо ціни на такі види продукції :

• Фотокниги - вартість збільшиться на 5-15% у залежності від формату (ціни на фотокнигиформату 21х15см залишаються незмінними);

• Поліграфічні фотокниги - вартість збільшиться на 5-15% у залежності від формату;

• Фотокартини - вартість збільшиться на 10-25% у залежності від формату;

• Друк фотографій форматом від 40х50 до 60х90см - вартість збільшиться на 25%.

На інші продукти (фотодрук) ціни залишаються без змін. 

 Рекомендуємо змінити свої ціни для клієнтів, якщо ви формуєте прайси для клієнтів, просимо ознайомитись, і внести у себе зміни. Ми підвищуємо ціни у зв’язку із зростанням собівартості виготовлення, через зростаннязагального рівня цін в країні, що призводить до збільшення витрат на матеріали, обладнання тазарплати працівникам.

Дякуємо за розуміння та надіємось на довгу та плідну співпрацю з Вами!

З повагою Артфотобук!

Інформація